Ledecká do Rakouska?


Famózní sezona naší lyžařské superstar Ester Ledecké nenechává spát naše jižní sousedy, jejichž lyžařky letos víceméně paběrkují.

Nejen, že rakouský koncern Red Bull dokázal přebít americkou Coca Colu jako marketingového partnera, nyní dokonce rakouský lyžařský svaz nabídl Ledecké tři sjezdovky dle vlastního výběru pro privátní trénink za příslib startu v rakouských reprezentačních barvách.

Výrobce Esterky lyží má sídlo také v Rakousku, i Atomic přišel s naprosto jedinečnou nabídkou, neomezený počet párů lyží na sezonu, plus možnost vytvoření designu lyží pro širokou veřejnost Esterčiným bratrem Jonášem.

Rakouská spolková vláda, u vědomí faktu, že lyžování je národním sportem, poslala příslib povolení přístupu jednoho z hlavních partnerů Ledecké, na rakouský trh, což je pro Tipsport velmi lákavá nabídka. Tým Ledecké zatím odolává, Rakušané také zatím opomněli přijít s nabídkou pro tatínka Janka, údajně kvůli možnému německému překladu písničky Na ptáky jsme krátký.

Konečně titul pro Spartu

Nový poradce pro sport na Hradě

Hrdlička s Plíškovou čekají na bonusy

Tenisový šéf před disciplinárku!

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli..
.
(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)