Nový poradce pro sport na Hradě


Sport se dává do pohybu a můžou za to nejen blížící se volby. Národní sportovní agentura už začíná dýchat, sportovní část Národního investičního plánu byla nejvíc diskutovanou částí.

Mimo dění nechce zůstat ani Hrad, myšlenkový trust se proto rozhodl o vytvoření hradní sekce, okamžitě se objevila jména, která by mohla celou činnost zaštiťovat. Vavřinec Hradílek má výhodu znalosti ovládání vodních člunů, brilantní techniku práce s pádlem přináší také plus body, ale jeho sponzor Red Bull se moc neslučuje s prezidentovým pitným režimem.

Michal Šlesinger disponuje dobrým skluzem na běžkách, zná prostředí Vysočiny, navíc poměrně slušně trefuje terče na vzdálenost 50 metrů i po fyzické zátěži, přítěží mu je protiruský postoj ve věci dopingu.

Předpokládá se proto, že na Hrad nastoupí olympijský vítěz Lukáš Krpálek, obratný muž, který si hravě pohraje s nejedním členem ochranky prezidenta, rodák z Vysočiny, známý svým kladným vztahem – ovšem přiměřeně – ke stejným pochutinám jako pan prezident. Ideální volba. Jako zádrhel se nezdá ani možný nástup až po skončení olympijských her v Tokiu, pokud se tedy nějaké uskuteční.  

Hrdlička s Plíškovou čekají na bonusy

Tenisový šéf před disciplinárku!

Budou zimní olympijské hry bez české účasti?


Hokejová Slavie zpět v nejvyšší soutěži

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli..
.
(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)