Hrdlička s Plíškovou čekají na bonusy
A protože se Muguruzaová dostala až do finále a Plíšková se překvapivě poroučela již v osmifinále, přijde si populární manželský pár na slušnou odměnu, aniž by se Karolína musela příliš nadřít. Perličkou je, že Australian Open nepatřil mezi oblíbené zastávky Muguruzaové, je namístě ocenit manažerskou předvídavost Hrdličky. Snad jej napodobí i jeho manželka a konečně se jí podaří uspět na některém prestižním turnaji.

Když Karolína Plíšková a její manžel – manažer na konci uplynulé sezony ukončovali spolupráci s renomovanou španělskou trenérkou Conchitou Martinézovou, dali si jednu podmínku. Karolína dostane 30% rozdílu mezi odměnou, kterou získá nová svěřenkyně Martinézové a kterou získá Plíšková na grandslamových turnajích této sezony.

První grandslamový turnaj sezony je minulostí, výsledky českých hráček (hráči se do turnaje nedostali vůbec) příliš radosti neudělaly. Ale přeci jen je jedna, která na výsledku nakonec ještě vydělá.


Tenisový šéf před disciplinárku!

Budou zimní olympijské hry bez české účasti?


Hokejová Slavie zpět v nejvyšší soutěži

Známe nového trenéra sparťanských fotbalistů

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachnu na neděli..
.
(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)