Fousek míří vysoko!


V končícím týdnu se ve francouzské metropoli nelosoval pouze další ročník Ligy národů, ale zasedala také exekutiva evropské fotbalové federace UEFA.

Přestože delegáti umetli změnou stanov cestu k dalšímu volebnímu období současnému šéfovi Aleksandru Čeferinovi, tak sympatický Slovinec záhy všechny překvapil prohlášením, že neuvažuje o další kandidatuře. Okamžitě začaly zákulisní boje, kdo by měl být novým pánem fotbalové Evropy a jedním z horkých kandidátů je Petr Fousek, předseda FAČR.

Mezi delegáty má pověst schopného stratéga, velmi je oceňován jeho boj s korupcí a s chapadly české rozhodcovské mafie. Pro český fotbal by případné Fouskovo zvolení znamenalo další zvýšení vlivu a zcela jistě konec debat o další reformě Ligy mistrů, které jsou pro české fotbalové šampiony téměř smrtící.

Samozřejmě se otvírá otázka Fouskova nástupce, v první řadě se již tradičně hlásí fotbalový Plha Vladimír Šmicer, který se marně snaží uchytit v relevantních fotbalových funkcích.  

Jágr vyhlíží nového spolumajitele 

Biatlonová reprezentace hlásí posilu před mistrovstvím

Dědek představí nového pardubického trenéra příští týden


Policie (opět) na Strahově, hledá se nový trenér

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...