Biatlonová reprezentace hlásí posilu před mistrovstvím

Velký sportovní svátek v Novém Městě na Moravě se blíží mílovými kroky. Mistrovství světa v biatlonu stojí českého daňového poplatníka poměrně velkou částku a s tím jsou spojena i velká očekávání.

Bohužel, reprezentanti se od začátku sezony potýkají s kulantně řečeno nevýraznou formou a šéf biatlonu Jiří Hamza správně tuší, že si nemůže dovolit sportovní propadák. Proto na poslední chvíli připravil absolutní sportovní bombu, k týmu žen se po velkém přemlouvání a značné finanční motivaci připojila Gabriela Koukalová.

Trenéři si od populární Gábi slibují novou energii v týmu, odlehčení atmosféry a také v neposlední míře sejmutí olbřímího tlaku z Markéty Davidové, která se s nepříliš dobrou formou potýká nejvíce.

Samotná Koukalová od sebe nečeká žádné zázračné výsledky, příklady z minulosti však dávají naději na úspěšný comeback. Velký návrat vzbudil paniku v táboře bývalého manžela Gabči, Petr Koukal se obává, že by následně mohlo vyjít pokračování autobiografické knihy, které již nebude mít pod kontrolou a na veřejnost vyjdou opravdu pikantní historky.

Co je jisté, že start Koukalové by mohl přesvědčit váhající diváky nespokojené s nevýraznými současnými výsledky biatlonistů a oživit již tak výbornou atmosféru během závodů na Vysočině.


Dědek představí nového pardubického trenéra příští týden

Policie (opět) na Strahově, hledá se nový trenér

Senzační návrat Václava Klause


Slávistům se mění fanouškovská skupina

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)