Jágr vyhlíží nového spolumajitele

Tragická situace hokejového Kladna, které lítá v problémech nejen v nejvyšší seniorské soutěži, ale bohužel i v mládežnických kategoriích, přináší chmury majitele a naší ikony Jaromíra Jágra. Ty jsou s každou další prohrou větší a větší. Blížící se narozeniny by mohly znamenat jeden velký dárek, který by přinesl spásu celému hokejovému klubu.

Jako spolumajitel by měl na Kladno přijít Pavel Tykač, ve sportu známý jako nový vlastník fotbalové Slavie. Spojení s Jágrem vzniklo náhodně, legendární útočník totiž zůstal stát na frekventované pražské silnici se svým novým vozem Kia na elektrický pohon, bohužel, baterka nevydržela nástup mrazů. Jágra si všimnul právě Tykač a jako velkopodnikatel s energiemi se o Jágra okamžitě postaral. A nezůstalo jen u dobití jednoho auta, Tykač byl ohromen vizemi, které má Jágr s klubem a rozhodl se pomoci.

Samotní hráči jsou nadšeni, množství kuřat, které tým v rámci barterového plnění dostával z Vodňan, již bylo neúměrné a vidina, že dojde s novým spolumajitelem ke změně jídelníčku, znamenala okamžité zvýšení morálky na trénincích. O návratu dokonce pomýšlí další kladenská legenda Tomáš Plekanec, jehož nový rodinný byt je poměrně energeticky velmi nákladný a výhodná fixace ze strany Tykačových firem by domácímu rozpočtu výrazně pomohla.


Biatlonová reprezentace hlásí posilu před mistrovstvím
Dědek představí nového pardubického trenéra příští týden

Policie (opět) na Strahově, hledá se nový trenér

Senzační návrat Václava Klause

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...