David Svoboda již zná trest

Za celou dobu existence komise sportovců Českého olympijského výboru o ní nebylo slyšet tolik, jako v posledním týdnu.

Stačilo, aby se její současný předseda, olympijský vítěz v desetiboji David Svoboda, snažil relativizovat pohled na otázku, kdo je agresor a kdo ne. Nutno podotknout, že kdyby se nesnažil následně o vysvětlení, udělal by lépe. Vyjádřit překvapení, že byl na současnou problematiku tázán, ukazuje na velkou míru přehledu dění ve společnosti při vědomí, koho jím zastupovaná funkce reprezentuje.

Jako poručík armády České republiky dostal nabídku vyřešit svůj kolaps jako poručík Mazurek v Černých baronech, nicméně se ukázalo, že v moderním pětiboji se používají pouze laserové zbraně. A tak po dohodě se svým nadřízeným v ASC Dukla Praha bude David Svoboda až do konce své aktivní služby natírat ochranným lakem mamutí skokanský můstek v Harrachově. Během této prospěšné práce bude mít olympijský vítěz čas přemýšlet o způsobu svých dalších mediálních výstupů.

Alois Hadamczik rezignuje, nastoupí Hnilička?

Bude Všesokolský slet v Brně?

Komu fandí nový prezident

Basketbalový Nymburk přichystal přestupovou bombu

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)