Alois Hadamczik rezignuje, nastoupí Hnilička?


S nástupem Aloise Hadamczika do čela českého hokeje byla spojována mnohá očekávání. Zatím nejviditelnější změnou oproti minulým letům jsou velké problémy s kvalitou ledu na extraligových stadionech, které mají za následek neúměrné protahování televizních přenosů a s tím spojené náklady.

Po třetím utkání čtvrtfinálové série Sparta – Třinec se o slovo přihlásil sám prezident svazu, z celé situace vyvodil osobní zodpovědnost a rozhodl se rezignovat.

Za vinu si dává nezajištění dostatečných finančních prostředků na chod zimních stadionů, díky současné situaci klesá marketingová hodnota naší nejvyšší soutěže. Svým krokem chce dokázat, že obroda nejpopulárnějšího zimního sportu u nás již začala a jedná se o další zisk důvěryhodnosti.


Za svého nástupce doporučil bývalého předsedu Národní sportovní agentury Milana Hniličku, právě on stál za doposud nerealizovanou investiční výzvou na stavbu nových zimních stadionů a podle Hadamczika je tak zárukou, že podobné kolapsy, jichž jsme v této sezoně svědky, se nebudou opakovat.

Bude Všesokolský slet v Brně?


Komu fandí nový prezident

Basketbalový Nymburk přichystal přestupovou bombu

Dmitrij Jaškin musí zpátky do Čech

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)