Tomáš Rosický končí ve Spartě


Fotbalová Sparta ukončuje jednu velkou éru. Po sezoně končí Tomáš Rosický ve funkci sportovního ředitele.

Důvodem jsou neuspokojivé výkony prvního týmu, který opět na ligový titul nedosáhne a upíná se k berličce obhájení zisku poháru. Vedení klubu dává Rosickému za vinu neschopnost vtisknout tvář, aby předváděná hra uspokojila jak diváky, tak výsledkově posunula Spartu do pozic, kam historicky patří. S Tomášem odchází i jeho bratr Jiří, který se podílel na některých přestupech a i jemu je kladena vina za současný neutěšený stav.

Majiteli klubu Danieli Křetínskému se podařilo přemluvit ke spolupráci tvůrce nynějšího hegemona ligy Slavie Jana Nezmara, který se již nyní pohybuje po letenských chodbách. Zda si s sebou přivede i další spolupracovníky z Edenu, jako to udělal při odchodu z Liberce, zatím není zcela vyjasněné.

O budoucnost se nestrachuje ani odvolaný Rosický, ten míří k fotbalové reprezentaci, od šéfa Sportovní rady fotbalové asociace Vladimíra Šmicera má slíbený post manažera národního týmu s absolutní personální pravomocí.

Lewandowski místo Krmenčíka do Slavie


Pražský maraton odložen


Mynářova snaha shořela

Velký fotbalový comeback, Šmicer výběrem překvapil

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)
Velká pokuta pro český hokej

21.4.2024 09:00:00

V rámci ochrany životního prostředí a dodržování pravidel udržitelnosti byla Asociaci extraligových klubů udělena pokuta ve výši 10 milionů korun. Toto rozhodnutí přišlo po anonymním podnětu a nás...