Tvrdík prohrál, směje se Křetínský

Jmenování nového předsedy Národní sportovní agentury mělo být zásadním funkcionářským činem týdne. Odstoupení celého vedení italského velkoklubu Juventus Turín je však ještě větší událostí.

Jednak se znovu otevírají spekulace o trestním stíhání kompletního představenstva, jednak se tím uvolnil pro další angažmá Pavel Nedvěd, legenda českého fotbalu. Na nastalou situaci okamžitě zareagoval šéf pražské Slavie Jaroslav Tvrdík a na svém účtu nabízel spolupráci v jakékoliv formě, bývalý kapitán fotbalové reprezentace však podle našich informací skončí jinde. Vrátí se na Letnou a pomůže Spartě vrátit se zpátky na vrchol naší ligy.

Z Itálie si přiváží řadu kontaktů, v nejbližším přestupovém okně se můžou fanoušci Sparty těšit na nové tváře v rudém dresu. Majitel Sparty si navíc slibuje od Nedvěda výpomoc při vylepšení rozpočtu a nalezení ekonomické rovnováhy klubu. Nefotbalovou posilou Sparty pak bude Nedvědova aktuální přítelkyně Dara Rolins, která aspiruje napodobit dceru slávistického bosse Tvrdíka, jež byla v Edenu vyobrazena jako klubová bohyně. Populární zpěvačka jí muže směle konkurovat, navíc přidá ještě libý zpěv. Dá se čekat, že jarní pražské derby na Letné bude velmi třaskavé.  


Fotbalová Slavie přece jen zve na slavnostní zápas


Varaďa střídá Hadamczika

Český hokej nemá už ani led

FAČR a Slavie Praha se vzdávají finále Konferenční ligy

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)