Trpišovský se nechtěně podřekl, jde před disciplinárku

Dohrávka odloženého prvoligového zápasu mezi Zlínem a ambiciózní Slavií přinesla velmi překvapivý výsledek. Ztrátu sešívaných nečekali snad ani největší zlínští fanoušci a je zatím největší událostí českého fotbalového jara. Pro největší pronásledovatele lídra soutěže ztracené body však nemusí být jediným problémem. V pozápasovém rozhovoru totiž Jindřich Trpišovský, trenér borců z Edenu, přiznal velké překvapení nad udělenou červenou kartu pro jejich útočníka Jurečku (pro dokreslení, za podobný zákrok dostal sparťanský hráč Karabec stopku na 3 zápasy).

Slávisté dle svých slov naopak čekali další pomoc od rozhodčích v podobě nařízené penalty, která k jejich velkému úžasu nepřišla. Trpišovský tak neúmyslně prozradil dohodu s vedením komise rozhodčích, statistika nařízených penalt pro Slavii hovoří jasně a jen doplňuje domněnky, které kolují po fotbalových trávnících. Šéf fotbalové disciplinárky zareagoval okamžitě a pozval si zástupce sešívaných na nejbližší zasedání komise. Slavii tak kromě bodových ztrát ze samotných zápasů hrozí i bodové ztráty administrativní.  

Sokolové dostali další státní dotaci

Fousek míří vysoko!

Jágr vyhlíží nového spolumajitele 

Biatlonová reprezentace hlásí posilu před mistrovstvím


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)