Křetínský se naštval, Sparta přišla o hřiště


Mizivá forma sparťanských fotbalistů v posledních zápasech, naprosto hrozivé skóre 0:6 ze dvou venkovních zápasů přinutilo majitele letenského klubu Daniela Křetínského k razantnímu kroku.

Ve světle pokračující koronavirové krize se rozhodl vybudovat očkovací centrum na místě fotbalového hřiště na Letné.

Z informací z okruhu jemu blízkých prosakují zprávy o velké nespokojenosti s předváděnou hrou, proto považuje přesun sparťanských zápasů na tréninkové centrum na Strahově za adekvátní řešení. Navíc doufá ve vylepšení svého image u české společnosti tím, že na Křetínského účet půjdou veškeré náklady spojené se stavebními úpravami a provozem očkovacího centra.

Nejbližší spolupracovníci doufají, že nedopadne jako jeho potencionální tchán Petr Kellner, který krátce po podobně bohulibém skutku nepřežil pád vrtulníku v kanadských horách.

Vedení týmu se navíc rozhodlo potrestat fotbalisty dobrovolnými službami v pozicích obsluhujícího personálu samotného očkovacího centra s nadějí, že při přihlížení očkování naberou ztracený tah na branku.
Pravý důvod koupě West Hamu

Slavia Praha mění maskota


Došli rozhodčí, fotbalovou ligu čeká pauza

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)