Došli rozhodčí, fotbalovou ligu čeká pauza


Další skandální týden, ve kterém se fotbalovým rozhodčím vůbec, ale vůbec nedařilo, má pro pokračování nejvyšší fotbalové soutěže fatální následky. Nová komise rozhodčích pro úlety svých oveček nemá vůbec čas na metodickou a edukační část své práce. Budiž jí ke cti, že se snaží alespoň trestat nejkřiklavější případy, bohužel, se stoupajícím počtem kol dochází použitelní rozhodčí. Ti zřejmě pochopili volbu příznivců F-evoluce za hlasité podpory Slavie do vedení svazu jako pokyn nenápadně řezat oponenty, případně pomáhat stoupencům. A tak největší počet minel proti svému týmu má Sparta, naopak Slavie vede v tabulku, co se týče odpuštěných červených karet.

Šéf rozhodčích Příhoda se snaží být nekompromisní a hříšníky trestat zastavením činnosti, případně dokonce přeřazením do nižší soutěže. Tato politika je chvályhodná, nicméně na příští ligové kolo už není, koho nasadit. Došlo proto k dohodě, že zápasy budou odloženy do doby, než se vedení svazu podaří zajistit kvalitní náhradu ze zahraničí, aby bylo možné odehrát celé kolo bez jakýchkoliv omezení.  

Lener se vrací k trénování

Dědek přesouvá Winter Classic

Fotbalová Sparta ruší permanentky

Martina Navrátilová bude reprezentovat Českou republiku

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)