Fotbalová revoluce pokračuje


Postupná výměna osazenstva sídla fotbalového svazu pokračuje, jak to jen personální možnosti novému předsedovi Fouskovi dovolují. Například post sportovního ředitele zeje ještě prázdnotou. O to víc se kymácí pozice trenéra reprezentace Jaroslava Šilhavého. Čtvrtfinále mistrovství Evropy je zapomenuté, třetí místo ve skupině bojů o svět je neúspěch. Je třeba provést radikální řešení, před baráží se vymění celý realizační tým, který přinese do týmu nový impuls.

Jména jsou již daná, v zájmu zachování smíru mezi Spartou a Slavií povedou reprezentaci Ivan Hašek a Vladimír Šmicer. V jeho případně je volba poměrně jasná, poté, co neuspěl ve volbách do vedení svazu, zůstal jako hlavní strůjce F-evoluce bez odpovídající funkce a na Strahově již panovala nervozita, kam populární „Štístko“ umístit. Změna proběhne i na pozici tiskového mluvčího, Ladislav Vízek již přestal psát komentáře pro Deník Sport, aby nemohl být nařčen z podjatosti. Samotní fotbalisté změnu kvitují, těší se, jak pod Šmicerovo vedením budou moci opět trhat sponzorské obleky.


Pravý důvod koupě West Hamu
Slavia Praha mění maskota

Došli rozhodčí, fotbalovou ligu čeká pauza

Lener se vrací k trénování

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)