Alexandr Ovečkin zajat v Moskvě

O psychickém stavu prezidenta Ruska Vladimira Putina se vedou spory po celém světě, jeho nejbližší okolí všechny pochybné informace vyvrací. Sázka na pevnost jeho názorů se nevyplatila nejlepšímu ruskému hokejistovi všech dob Alexandru Ovečkinovi.

Velký příznivce prezidenta Putina, který se dokázal v Americe velmi obratně vyhnout jakémukoliv negativnímu vyjádření na adresu Putina, přijel do Moskvy v rámci svého letního odpočinku.

Bohužel pro něj, část vedení ruské armády hledá schopné ostřelovače pro nasazení v další části ukrajinské ofenzívy a vyhlášený snajpr jim přišel jako ideální kandidát. Dokázali v archívech najít potvrzení o odkladu vojenské služby, které se ukázalo překvapivě jako zfalšované. Ovečkin proto musí okamžitě narukovat.

Jeho agent se snažil získat milost u samotného Putina, ten zareagoval jako správný generál a prohlásil, že v době války nezná bratra, který porušuje zákon. Reálně tak hrozí, že Ovečkin bude muset zůstat v Rusku a místo přípravy s Washingtonem nastoupí přípravu dělostřeleckého výcviku.

Česká televize mění přenosy olympiády
Český hokejový svaz zavírá Síň slávy

Inflace pomáhá zdraví


Hokejové volby mají nového černého koně


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)