Plíškové pomohl odchod sponzora


Senzační výsledky Karolíny Plíškové v tenisovém svatostánku Wimbledonu překvapili i mnohé odborníky, výsledkový a žebříčkový sešup od začátku koronavirové krize nevěstil reálnou šanci na úspěch, navíc na nejneoblíbenějším turnaji naší tenistky.

Svou famózní jízdou ale Karolína dokázala, jak se mnozí mýlili. A okamžitě se začalo pátrat, kde je zakopaný pes. Výsledek překvapil, ukázalo se, že za vše může bývalý sponzor a jeho produkty.

U nás pověstná konopná mast Mentolka, kterou Karolína proslavila, má totiž vedlejší efekt při dlouhodobějším pobytu na přírodní anglické trávě a místo úlevy přináší opačný efekt, utlumuje organismus. Proto Plíšková při wimbledonských zápasech vypadala jako ryba na suchu.

S ukončením spolupráce přišel nečekaný zvrat, Karolína hraje nejlepší tenis kariéry a její tvář září úsměvem, způsobený sice trávou, ale ne tou konopnou. Výrobce konopné masti nicméně ujišťuje, že problémy jsou zapříčiněny pouze specifickou londýnskou travnatou směsí, v našich podmínkách lze mastičky používat, fotbalisté nemusejí mít obavy.

Fotbal volá – Čápe, vrať se!

Česká výprava na olympiádu v ohrožení

Ladislav Vízek přestupuje do Tipsportu

Místo olympijských parků olympijské cirkusy

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)