Ladislav Vízek přestupuje do Tipsportu


Populární fotbalový internacionál Ladislav Vízek nepřestává bavit ani po skončení své aktivní hráčské kariéry, jeho účinkování v taneční soutěži Stardance jest toho důkazem. Až dětinská hravost Vízka neopouští, sázky o cokoliv létají nejen na golfových a tenisových hřištích.

V ne zcela dávné době pobavil ve svém pravidelném novinovém sloupku konstatováním, že Baník Ostrava s Milanem Barošem určitě nebude na konci sezony do šestého místa. Kdyby náhodou ne, tak zaplatí prase na rožni. Výsledek je znám, Baník dostal prase.

Nyní se pochlubil svým tipem, že naši fotbaloví reprezentanti nezískají ani bod v základní skupině mistrovství Evropy. Stačil jeden zápas a tiket jde do koše. Toho si všimli představitelé Tipsportu a okamžitě Vízkovi nabídl pracovní místo ve své firmě. Slibují si od Vízka cílené matení sázkařů a tím další navýšení zisků společnosti. Samotný fotbalista dostane kromě finančního bonusu v podobě volných tiketů ještě nejmodernější hrací automat do Vízkovy hospody. Jediným zádrhelem jsou rodinné neshody, Tipsport je hlavním partnerem fotbalové Sparty a Vízkovým zetěm je Vladimír Šmicer, kovaný slávista. Ukonejšit ho měl údajný slib na přerozdělení volných tiketů, slávistické ligové zápasy jsou poměrně nudné a tipování na jejich vítěze dost jednoduché.

Místo olympijských parků olympijské cirkusy

Hokejisté stávkovali za Hniličku

Kejval mění dres, míří do státních služeb

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)