Fotbal volá – Čápe, vrať se!


Nejpopulárnější sport pokračuje ve své očistě, proběhla změna vedení, byť ne všude kladně přijímaná. Nový předseda Fousek si užívá pocit štěstí, postup do čtvrtfinále mistrovství Evropy mu spadl absolutně do klína.

Nový hrací pseudosystém způsobil, že naši reprezentanti museli na zápas proti Dánsku až do Baku. Tento fakt hned odhalil nedostatečně akční myšlení předsedy Fouska. Ten myslel pouze na své obchodní partnery, které má de facto má pouze díky práci Miroslava Pelty.

Naštvaní fanoušci na sociálních sítích již volají po návratu velkého mága, získali pocit, že nové vedení na ně kašle a domnívají se, že bývalý předseda by na ně myslel rozhodně více a dokázal díky svým kontaktům zabezpečit letecký most mezi Prahou a Baku, včetně vybudování Českého domu jako záchytného bodu pro fanoušky.

Na nejbližší domácí zápas české reprezentace se chystá velký protest fanouškovského jádra s požadavkem, aby Pelta, přezdívaný jako čáp, nastoupil na svazu alespoň do funkce předsedy marketingové společnosti STES.

Česká výprava na olympiádu v ohrožení


Ladislav Vízek přestupuje do Tipsportu

Místo olympijských parků olympijské cirkusy
Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)