Dědek přesouvá Winter Classic


Nová štika v hokejovém rybníčku, majitel hokejových Pardubic Petr Dědek, avizoval již na loňský rok lahůdku pro všechny fanoušky nejpopulárnějšího zimního kolektivního sportu.

Zápasy pod otevřeným nebem, vloni druholigového Kladna s Vrchlabím a Pardubic se Spartou měly být ukázkou schopností pardubického bosse a pomoci mu etablovat se jako velký hráč na sportovním poli.

Podle nejnovější zprávy se prestižní akce přesouvá ze Špindlerova Mlýna do Kladna. Jaromír Jágr totiž dokáže v současné době nabídnout naprosto dokonalé zázemí zimního stadionu. Jediné, co kladenské aréně chybí, je právě to podstatné pro možnost konání zápasu Winter Classic. Střecha zimního stadionu je již delší čas rozebrána, nová konstrukce vzhledem ke stavebním problémům v nedohlednu, místo pro unikátní podívanou tedy jako dělané.

Odchod vládnoucí garnitury současného premiéra navíc znamená i odchod slibu na finanční výpomoc při rekonstrukci stadionu, Kladno by se tak mohlo stát stálým místem pro zápasy Winter Classic, bez ohledu na příslušnost k extraligové soutěži.

Fotbalová Sparta ruší permanentky

Martina Navrátilová bude reprezentovat Českou republiku

Díky kasinu Jágr nemůže číst

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)