Díky kasinu Jágr nemůže číst


Nepříjemná aféra předsedy hokejového svazu Tomáše Krále nechtěně poodkryla další z temných komnat české megahvězdy Jaromíra Jágra.

Když se jej ptali zástupci sedmé velmoci, co celému humbuku říká, jeho odpověď všechny překvapila. Prý už dlouho nečte noviny a neví, co se děje. Investigativním žurnalistům nedalo Jágrovo vyjádření spát a pátrali, co se za ním skrývá.

Skutečnost je ohromující. Jágr je známý svoji zálibou v návštěvě kasin a nezřízenému utrácení při ruletě a podobných hrátkách. A právě sledování malých čísel v ne zcela dobře osvětlených prostorách heren způsobilo, že Jágr ztratil schopnost rozlišovat malá písmenka a čísla. Tím nejen skončila Jágrova gamblerská vášeň, ale také schopnost číst bez speciálních brýlí. Ty si díky svému stavu zatím nechce pořídit, zcela tak rezignoval na čtení čehokoliv.

Nelze se divit, že pak je náš nejlepší hokejista všech dob překvapený z faktu, že prošvihl zasedání výkonného výboru, případně podání žádosti o dotaci na rekonstrukci kladenského zimního stadionu. Naštěstí pro něj i pro celý hokej božský Jaromír nic neztrácí ze svého hokejového umu a stále baví sportovní fanoušky nejen v České republice.


Jiří Neumann novým ministrem zdravotnictví


Milan Hnilička do vlády

Brno má nové vrcholové tréninkové centrumŘíká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)