Ze šestnácti týmů Zimní Tipsport ligy fotbalisté Bohemians nedostali branku a dali jich 13

Klokani třetí lednovou sobotu odehráli třetí utkání Tipsport zimní ligy a po remíze 0:0 s Pardubicemi a po sedmigólové výhře nad Vlašimí, skórovali i v závěrečném duelu s druholigovým týmem v malém pražském derby. V utkání proti Viktorce Žižkov tentokrát zvítězili 6:0. Hrálo se 20. ledna 2024 v Horních Počernicích.

Po třech zápasech mají hráči Bohemians 7 bodů a neskutečné vysoké skóre s nulou 13:0. Prozatím Klokani vedou neúplnou tabulku Zimní Tipsport ligy před Zlatými Moravci. Připravit o obhajobu loňského triumfu může Bohemku třeba v jiné skupině hrající Sigma Olomouc, která má dvě výhry a zápas s Kroměříží k dobru, ale také Chrudim, která zatím odehrála jen jeden vítězný zápas, a teoreticky Mladá Boleslav a Pardubice. Tyto dva celky by ovšem v posledních duelech musely vyhrát extrémně výrazným rozdílem, aby Bohemians na skóre přeskočily. Pardubice, s kterými fotbalisté Bohemians remizovali 0:0, mají zatím skóre 5:0, takže by musely dát v posledním utkání Viktorii Žižkov osm branek a žádnou nedostat.

Praha 20. ledna 2023

Tipsport zimní liga

FK Viktoria Žižkov - Bohemians Praha 0:6 (0:3)

Branky: 9. Kozák, 43. Puškáč, 44. Dostál, 50. Matoušek, 68. Mužík, 76. Hůlka.

FK Viktoria Žižkov: 1. poločas: Čtvrtečka - Bárta, Tregler, Ret., Muleme - Batioja, Bernardo, vais - Prošek, Žežulka, Voltr *  2. poločas: Čtvrtečka - Řezáč, Klusák, Kozojed, Oravec - Tregler, Batioja, Toula - Ret F., Serkan, Štrombach.

Bohemians Praha 1905: 1. poločas: Soukup - Köstl (40. Hůlka), Křapka, Kadlec M. - Dostál, Jindřišek, Hrubý, Kovařík - Kozák, Mužík - Puškáč *   2. poločas: Soukup - Hůlka, Vondra, Kadlec M. - Mužík (75. Lehovec), Jánoš (56. Farkaš), Beran, Hybš - Matoušek, Prekop - Ristovski.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz