Za 120 minut bylo v Praze ve Vysočanech po volejbale: Lvi Praha- Dukla Liberec jasno 3:1

Třetí lednovou sobotu se hrál v Praze na Podvinném Mlýně šlágr 18. kola volejbalové extraligy mužů, ve kterém Lvi Praha porazili 3:1 Liberec a upevnili si vedoucí příčku v tabulce. Mezi asi, odhadem, čtyřmi sty a pěti sty diváky byli ti, kteří také tancovali, bubnovali, mávali, pokřikovali a jinak fandili, aby v sobotu 20. ledna 2024 volejbalisté jediného pražského klubu v extralize uspěli.

Pražané vlétli do zápasu odhodlaně, ale hned v prvním setu, kdy dlouho prohrávali, se ukázalo, že soupeř z Liberce nebude vůbec lehký. Nakonec úvodní set vyhráli domácí borci 25:23, ale nebylo to vůbec snadné.

Druhý set už dopadl pro Lvi jednoznačně a také jej vyhráli 25:19.

Zdálo se, že po třetím očekávaném vítězném setu se půjde domů, ale Praha třetí set ztratila  21:25 a  Dukla, které ve třetí části utkání  vycházelo podání lépe než domácím hráčům, byla zpátky ve hře.

Čtvrtý set, který skončil 25:20 pro Prahu, už přeci jenom  rozhodl po 120 minutách o celkové zasloužené výhře Lvů  3:1.

Kdo se přišel na utkání 18. kola volejbalové extraligy na Podvinný Mlýn podívat a předtím dlouho na vlastní oči volejbal neviděl, musel si přiznat, že ta návštěva ve vysočanské hale na dohled od ragbyového hřiště Sparty Praha, stála za to. Volejbalisté na obou stranách sítě totiž bojovali o každý míč, a tak celkově to byla docela pěkná  sportovní podívaná i pro sváteční volejbalové diváky.