Výrazná posila na lavičku fotbalové Sparty

Neúspěšný start letenských fotbalistů do nové sezony přinesl nervozitu v řadách managementu klubu a mezi fanoušky se vyrojila řada spekulací, kdo by měl kádr Sparty posílit.

Padala různá jména, nicméně to jedno nejpřekvapivější netipoval vůbec nikdo. Hlavní trenér Brian Priske dostal velmi kvalitního asistenta, a to právě propuštěného trenéra londýnské Chelsea Thomase Tuchela. Ten dostal padáka po prohraném zápase Ligy mistrů se Šachťarem Doněck, ze zákulisí se však nese, že by na lavičce populárních Blues skončil tak jako tak.

Po vyřízení nutných záležitostí se začal rozhlížet po novém angažmá. První pokus o post hlavního trenéra nevyšel, jak vyplývá z twitterového účtu FK Rokycany. Rokycany se chystají na zápas Českého poháru proti Liberci, důvěru má nicméně osvědčená sestava, která vyřadila v předcházejícím kole Kladno.

To sportovní ředitel Sparty Tomáš Rosický nebyl proti angažování německého experta a doufá, že Tuchel na lavičce zúročí bohaté zkušenosti z Dortmundu, PSG a Chelsea, s každým z těchto klubů dokázal získat nějakou významnou trofej. A pocit úspěchu je přesně to, co fotbalistům a fanouškům Sparty nesmírně chybí.

Konec mužského sportu v Čechách


Plzeň hlásí hvězdnou posilu do útoku

Stihnou hokejisté Litvínova začátek ligy?

Pojedou naši sportovci na ruské olympijské hry?Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)