Třicet automobilů z Mototechny pro stotřicetiletý fotbalový klub zaparkovalo v Edenu


¨
AURES Holdings se na dva roky s opcí na další období stává hlavním partnerem v poskytování mobility fotbalovému týmu SK Slavia Praha. Klubu poskytne 30 vozů z nabídky své značky zánovních vozů Mototechna a Mototechna Drive. Značka Mototechna v září 2022 oslaví deset let působení na trhu od obnovení své existence v roce 2012.

Jak říkám ...

„S kluby z nejvyšší fotbalové soutěže naše společnost různými formami spolupracuje již šest let, protože fotbal je pro nás z hlediska marketingu velmi atraktivní. Zajišťuje nám přímý a častý kontakt s našimi potenciálními zákazníky z řad fotbalových fanoušků, ale i byznysových partnerů. Spolupráce s SK Slavia Praha je pro nás zajímavá, protože v regionu Hlavního města Prahy nabízíme na dvou pobočkách Mototechny největší množství zánovních vozů v České republice, sídlí tu také naše půjčovna vozů Mototechna Drive a zároveň má Slavia fanoušky po celé České republice,“ řekla Karolína Topolová, generální ředitelka a předsedkyně představenstva AURES Holdings.

„Je mi nesmírnou ctí, že Slavia opět spojuje síly s jednou z největších automotive skupin ve střední Evropě – Aures Holdings – a že klubová flotila vozů bude spolu se znakem klubu propagovat také značku Mototechna. A věřím, že naše spolupráce bude prospěšná pro obě společnosti,“ je zjevně potěšen ze spolupráce první místopředseda představenstva SK Slavia Praha Tomáš Syrovátka.

Kromě klubu SK Slavia v Praze AURES Holdings spolupracuje i s druhým významným klubem AC Sparta Praha.

Jak říkám ...

„Chtěli jsme v České republice spolupracovat s oběma nejsilnějšími fotbalovými kluby a jsem ráda, že se to podařilo,“ doplnila informace o spolupráci s fotbalisty Topolová. Kromě fotbalistů AURES Holdings podporuje i další sportovce, jako například MMA zápasníky Karlose Terminátora Vémolu a Samuela Piráta Krištofiče nebo přední české tenistky Karolínu a Kristýnu Plíškovy.

V nabídce Mototechny je nyní téměř 1400 zánovních aut. Nejprodávanějšími modely byly v červnu 2022 Suzuki Vitara, Škoda Fabia, Kamiq, Karok či Octavia, Dacia Duster, Suzuki SX4 S-Cross nebo Hyundai Tucson a i30 a Kia Sportage. Půjčovna vozů Mototechna Drive již ke krátkodobému pronájmu nabídla přes 100 modelů aut devatenácti značek. V nabídce jsou nejvíce zastoupeny vozy Škoda následované značkami Hyundai, Volkswagen, KIA či Mercedes. Vozy z Mototechny Drive již nyní jezdí mnoho hráčů Slavie i Sparty, kteří si je pořídili bez ohledu na oficiální dohody o partnerství.

(Petr Skála podle tiskové zprávy mototechna.cz pro SportovniListy.cz, foto: mototechna.cz)