Přesně tři měsíce před Štědrým dnem fotbalisté diváky pražského derby Slavie - Sparta neobdarovali žádnými zážitky

Důležitý moment pražského fotbalové derby Slavia - Sparta  1:1, které se hrálo v neděli 24. září 2023 v Edenu, nastal skoro v samotném závěru utkání po faulu na brankáře Vindahla, kdy  se poté do sebe pustili kapitáni obou  celků Jan Bořil a Ladislav Krejčí.

Jejich kočkování však rozhodčí  po marném roztrhávání  od sebe posoudil  dvěma červenými kartami. Stejně tak dopadli i vedoucí sparťanského mužstva Miroslav Baranek a slávistický asistent Pavel Řehák. Oba chtěli patně bojovnou tlačenici mezi hráči vidět zblízka a vydali se za zápasníky na trávník.  K divákům  pražského derby fotbalisté Slavie i Sparty moc štědří nebyli. Fotbalových kousků borci, kteří někteří pobírají roční plat ve výši celoročních rozpočtů chudších klubů, předvedli  minimum. Na branku bylo vystřeleno na obou stranách pramálo střel, a tak diváky Slavia a Sparta skoro ničím  neobdarovaly, a  to se hrálo přesně tři měsíce před Štědrým dnem. Jediné čím upoutali aktéři derby pozornost médií, byla hloupá rvačka a že se zrovna spolu poprali kapitáni obou týmů, kteří ze všech na hřišti by měli být nejklidnější, je hodně smutné.


  SportovníListy.cz rovněž napsaly:


V Edenu Sparta vystřelila na branku Slavie jen jednou a z penalty, ale uhrála v derby remizu 1:1

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz 
zde.
(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)