Šokující výměna v týmu Karolíny Plíškové

Právě probíhající tenisové US Open mohlo být zlomem v jinak totálně zpackané sezoně Karolíny Plíškové. Během roku dokázala prohrát se soupeřkami, o kterých ani nevěděla, že vůbec hrají tenis.

Leč ani New York nepřinesl pozitivní obrat a Kája se tak dál propadá k tenisovému dnu. Její manažer a manžel v jedné osobě Michal Hrdlička se odhodlal k velmi razantnímu a nečekanému kroku, na post trenéra angažoval od nové sezony Jiřího Vaňka, bývalého trenéra naší jedničky Petry Kvitové. Ta podle neoficiálních informací pověsí raketu na hřebík a odejde do tenisového důchodu.

Není to poprvé, kdy Plíšková angažuje trenéra jiné české hráčky, svého času přebrala Báře Strýcové Davida Kotyzu, který v týmu Plíškové dlouho nevydržel. Podle Hrdličky je Vaněk ideální volbou, má zkušenosti s návratem svěřenkyně po těžkém zranění ruky, zná naprosto dokonale prostředí ženského tenisu.

Zlé jazyky však tvrdí, že hlavním důvodem pro angažování Vaňka byl fakt, že je čerstvě ženatý a permanentně žárlivý Hrdlička může být snad relativně v klidu.  

Atletika mění metodiku skoku do dálky

Fatální záměna při zápase Ligy mistrů na Spartě


Slavie se dohodla na spolupráci s Pardubicemi

Miroslav Pelta dokázal opět obchodní um


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 


(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)