Petr Fousek rezignuje!

Značná část fotbalové prostředí sice volá po rezignaci, nicméně terčem útoků byl trenér národního týmu Jaroslav Šilhavý, který za dosavadní roky ve funkci nedokázal mužstvu vtisknout jasnou tvář a na předváděnou hru se většinou nedalo vůbec dívat.

Ze strahovského sídla svazu ale přišla během víkendu naprosto šokující informace, své kufry si totiž balí předseda svazu Petr Fousek. Ve svém krátkém komuniké zmiňuje jako důvod naprosto zásadní svazové pomýlení při losování 3. kola MOL cupu (národní pohár), které se kvůli svazové chybě muselo v pátek opakovat.MOL cup je nejvýznamnější soutěž řízená přímo svazem, způsobená ostuda je tedy mnohem větší, než pomyslný kabát. Fousek se rozhodl vyhovět hraběcím radám a převzít osobní zodpovědnost, aby svaz nebyl vláčen rádobyexperty na sociálních sítích.

Fouskovo rozhodnutí velmi záhy ocenil fotbalový internacionál Ladislav Vízek. Ten hned doporučil hnutí nástupce na uvolněnou pozici, jedná se samozřejmě o jeho zetě Vladimíra Šmicera, jež v posledních svazových volbách s Fouskem prohrál. Fousek nicméně nemizí z fotbalové mapy, své pozice v rámci evropské federace UEFA si ponechává, aby český fotbal nepřišel o možnost ovlivňovat mezinárodní dění.   

Geniální plán, jak poničit Slavii


Šokující výměna v týmu Karolíny Plíškové


Atletika mění metodiku skoku do dálky

Fatální záměna při zápase Ligy mistrů na Spartě

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 


(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...