Pro radiového orientačního běžce Karla Fučíka je Sportovec roku 2015 Zuzana Hejnová

Poslední listopadový pátek 2015 byla  uzavřena první část ankety Klubu sportovních novinářů  o Sportovce roku 2015. 

Zeptali jsme se, koho by volil  za Sportovce roku 2015, kdyby se zúčastnil voleb, nejlepší sportovec v radiovém orientačním běhu pro rok 2015 Karel Fučík.

"Pro mne je to Zuzana Hejnová, u které oceňuji její návrat mezi elitu po jejím zranění. Její vítězství na MS jsem sledoval v televizi a moc jsem ji držel palce. Pak, když se hrála česká hymná a česká vlajka stoupala na stožár mezi dvěma americkými vlajkami, tak to jsem hodně prožíval na dálku s touto atletkou, s kterou jsem se však nikdy nepotkal. Velmi oceňuji také výkon a sportovní výsledky hokejisty Jaromíra Jágra. Jednak je stejně starý jako já, ale hlavně svoji osobou se zasloužil i o to, že o MS v Praze a v Ostravě byl více atraktivní než kdyby tady nehrál. Navíc pro mnohé kluky je vzorem, jak se chová, jak trénuje, dále jak se připravuje na utkání a také jaký má vztah k reprezentaci," prohlásil třiačtyřicetiletý nejlepší sportovec v radiovém orientačním běhu pro rok 2015 Karel Fučík.

Nejlepším sportovcem ČR v rádiovém orientačním běhu pro rok 2015 je Karel Fučík(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...