Nejlepším sportovcem ČR v rádiovém orientačním běhu pro rok 2015 je Karel Fučík

Poslední listopadovou sobotu v Praze Rada Asociace ROB České republiky vyhlásila anketu o nejlepšího sportovce ČR v rádiovém orientačním běhu pro rok 2015.

SportovniListy.cz byly na místě děje ...

Sportovcem roku 2015 se v tomto technickém ale i fyzicky náročném sportu stal třiačtyřicetiletý Karel Fučík z O-sportu Kroměříž, před o generaci mladším Ondřejem Šimáčkem z klubu ROB Pardubice a Jakubem Omou z Turnova.

Několikanásobný vítěz ankety Sportovec roku v radiovém orientačním běhu Karel Fučík si přišel pro ocenění i jako hlavní pořadatel vyhlášené  nejlepší soutěže roku, kterým byl O-sport Cup.

Z rodiny druhého v anketě Ondřeje Šimáčka z Pardubic  si přišli pro ocenění na podium i  Ondřejův bratr Martin, který  byl vyhonocen coby nejlepší junior a maminka bratrů Šimáčkových Jitka Šimáčková, která zase  obsadila v jiné anketě v kategoŕii veteránů  druhé místo.

Anketa  o nejlepšího sportovce ČR v rádiovém orientačním běhu pro rok 2015

Praha 28. listopadu 2015

Listina vítězů jednotlivých kategoriích 

Hlavní kategorie - nejlepší sportovec/sportovkyně ...
1. Karel Fučík (O-sport) 2. Ondřej Šimáček ( SZTM ROB Pardubice) 3. Jakub Oma (TJ Turnov)

Nejlepší junior/juniorka ...
1. Martin Šimáček (SZTM ROB Pardubice) 2. Jan Priessnitz (SK Radiosport Bílovice nad Svitavou) 3. Kateřina Bžatková, Martin Kinc (oba SK Radiosport Bílovice nad Svitavou)

Nejlepší veterán/veteránka ... 
1. Petr Hrouda (SK Radiosport Bílovice nad Svitavou) 2. Jitka Šimáčková (SZTM ROB Pardubice) 3. Pavla Hažmuková (SK Radiosport Bílovice nad Svitavou)

Objev roku ...
Dominik Šrom (SK Radiosport Bílovice nad Svitavou) (závodník, který v této sezóně prokázal největší výkonnostní vzestup ve své kategorii nebo nejlepší vstup do nové kategorie)

Soutěž roku ...
O-sport Cup (pořadatel: klub O-sport) (podle mínění účastníků nejlepší domácí soutěž sezóny)

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...