Když se na fotbal dívají i čápi z čapího hnízda aneb obrázky z duelu Přelouč - Třemošnice 0:1

V polovině srpna 2022 se rozehrála utkání druhého kola krajského přeboru Pardubického kraje včetně duelu  Přelouč - Třemošnice, které se hrálo v sobotu 13. srpna 2022 odpoledne na místním stadiónu, na němž je trávník olemovaný atletickou drahou.Zápas, který sledovaly asi nejvíce dvě stovky místních diváků a s nimi  i skupinka fanoušků hostujícího týmu, se dlouho hrál bez branek. Pak se utrhl Šebek, který vystřelil jedinou úspěšnou trefu utkání přímo  do přeloučské branky. Domácí hráči se sice snažili vyrovnat, ale jejich úsilí bylo marné.

Proto nováček krajského přeboru doma ve  městě, kde nejvyšší republikovou soutěž ještě na jaře hráli jen tamější ragbisté,  je s dvěma porážkami 0:1 na předpoledním místě tabulky.

Ovšem borci z hostujícího týmu spokojeně   odcestovali s první výhrou v soutěži do Třemošnice. Třemošnice, kdo o ní kdy do nynějška slyšel?  To je docela dobrá otázka.


Přelouč a celý Pardubický kraj 13. srpna 2022  Fotbal                                                                                          

KRAJSKÝ PŘEBOR - druhé kolo

Litomyšl – Česká Třebová 0:1 (0:1) * Branka: Vaňous.

Libišany – Svitavy 2:1 (1:0) * Branky: L. Kraják 2 (1 z pen.) – vlastní (Motyčka).

Choceň – Moravská Třebová 0:1 (0:0) *  Branka: Herasymenko.

Přelouč – Třemošnice 0:1 (0:0) * Branka: Šebek.

Heřmanův Městec – Vysoké Mýto B 4:1 (2:0) * Branky: Trnka, Hauf z pen., vlastní (Fišer), Dvořáček – Škrabal.

Lanškroun – Moravany 2:1 (1:1) * Branky: Jílek, Smrkal – J. Lukas.

Horní Ředice – Pardubičky 6:0 (4:0) * Branky: Koreček 2, Obermajer 2, Skoumal, Kaufman.

Utkání Lázně Bohdaneč – Holice bylo za stavu 1:1 v 56. minutě předčasně ukončeno z důvodu vážného zranění hráče a zásahu rychlé záchranné služby.


Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz zde.(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)