Kam 9. listopadu 2022 za sportem? Co třeba na fotbal v Plzni nebo v Praze a vůbec

Sportovní program je v těchto letních dnech sice již  pestřejší i pro diváky, ale to neznamená, že  zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


     ve středu  9. listopadu 2022




  Fotbal                                                                                                   

FORTUNA:LIGA 2022/2023 - 4. kolo

17:00  FC Viktoria Plzeň -  FC Zbrojovka Brno

FORTUNA:LIGA 2022/2023 - 14. kolo

19:30  AC Sparta Praha -  1. FC Slovácko

  Lední hokej                                                                            

Vierumäki (Finsko) - Turnaj pěti zemí, reprezentace žen


16:00  Švédsko - Česko
19:00  Švýcarsko - Německo

Ostrava - Turnaj pěti týmů, reprezenzace do 19 a 20 let

18:00  Česko „19“ - Švédsko „20“

Tenis

Glasgow (Velká Britan ie) - Pohár Billie Jean Kingové - finálový turnaj

Skupina A

Švýcarsko - Itálie
Teichmannová - Cocciarettová

Skupina B

Belgie - Slovensko
Bonaventureová - Kužmová

17:00 USA - Polsko
17:00 Španělsko - Kazachstán

Challenger Bratislava - osmifinále

18:00 Stefano Travaglia - Tomáš Macháč

Colina (Chile) - Turnaj žen

Dvouhra - osmifinále

18:30  Sára Bejlek - Diana Šnajderová

Milán (It.) - Turnaj mistrů hráčů do 21 let

Skupina A

15:30  Brandon Nakashima - Jiří Lehečka

Basketbal

Euroliga žen - 3. kolo skupiny A

20:00  Tango Bourges - ZVVZ USK Praha

Eurocup žen - utkání 3. kola skupiny L

20:00  Flammes Carolo Basket Ardennes - KP Brno

Volejbal

Liga mistrů - skupina D

20:30  Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - VK ČEZ Karlovarsko

Pohár CEV mužů - úvodní utkání 1. kola

16:00 Mursa Osijek - Jihostroj České Budějovice

20:30 Piacenza - Lvi Praha

Vyzývací pohár mužů - úvodní utkání 1. kola

19:00 Panathinaikos Atény - Aero Odolena Voda

Extraliga mužů - 10. kolo

19:00 Příbram - Brno

Uberlandia (Brazilie) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu

Házená

Mistrovství Evropy žen - skupina C

18:00  Severní Makedonie - Rumunsko
20:30  Francie - Nizozemsko

Mistrovství Evropy žen - skupina D

18:00  Polsko - Černá Hora
20:30  Německo - Španělsko

Florbal


Curych;Winterthur (Švýcarsko) -  Mistrovství světa florbalistů

Ze Švýcarska z mistrovství světa ve florbale chtějí Češi, obhajující bronz, přivést opět medaili

11:00 Norsko - Dánsko
13:00  Německo - Kanada
16:00  Slovensko - Polsko
19:00  Lotyšsko - Estonsko



Ragby

Mistrovství Evropy skupina Trophy U20

11:30  Rumunsko - Česko

(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Marek Prchal posiluje Slavii

5.2.2023 09:00:00

Deset let byl Marek Prchal spojován s volebními úspěchy Andreje Babiše, kterému k dominanci na české politické scéně výrazně dopomohla právě marketingová podpora manžela autorky populárních kuchař...