Jaromír Jágr napodobil Třinec

Přestože hokejová sezona pro kladenské Rytíře už dávno skončila úspěšně zvládnutou baráží, majitel klubu se rozhodně nenudí.

Jaromíra Jágra jste mohli potkat ve Finsku na mistrovství světa při vyhlížení možných posil na nadcházející sezonu. Byl zřejmě úspěšný, když se zdržel sotva týden. Poté centrum své práce zaměřil na naše hlavní město. Při jednom z návratu domů na Kladno přišel náhle telefonní hovor s nabídkou na mimořádnou dotaci na dostavbu kladenského hokejového stánku a bylo nutné se rychle vrátit.

Bohužel, jak je známo, při pokusu o přejezd do opačného jízdního pruhu si naše hokejová ikona nevšimla blížící se tramvaje a došlo k hrůznému střetu, který naštěstí dopadl pro všechny dobře.

Když se Jágr dokázal vyprostit ze svého auta, pobaveně zjistil, že v autě byl úspěšnější než na hřišti. Tramvaj, které nedal přednost, byla totiž součástí marketingové kampaně hokejové Sparty s jejím mottem pro play off „Nezastavíš“.

Jágr je tak jediný spolu s třineckými hokejisty, který dokázal Spartu zastavit. Při děkování všem složkám záchranného systému si neodpustil poznámku, že příště chce vyzvat hokejové vicemistry pouze na ledě.  

Fotbalová Sparta mění hymnu

Personální bouře ve Slavii po ztrátě titulu, kontroverzní jméno na scéně

Šmicer z F-evoluce požaduje konec Poláků


Hokejový veletoč, Král zůstává


Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)