Hráč NBA do české ligy!

Naprosto nečekanou atrakci získají zápasy baráže o možnost startu v nejvyšší basketbalové lize mužů pro příští sezonu. Ultimativní posilu hlásí ambiciózní klub Sršni Písek. Po loňském velmi smolném vypadnutí ve finále druhé ligy díky koši v poslední vteřině rozhodujícího zápasu nechtějí Jihočeši letos neponechat nic náhodě. Do boje o postup s týmem Olomoucka doplnili na soupisku hvězdnou posilu z NBA.

K vytouženému úspěchu má pomoci Sršňům jejich odchovanec, český reprezentant Víťa Krejčí. Jeho Atlanta v týdnu vypadla v prvním kole play off nejlepší ligy světa NBA a Krejčí si domluvil možnost startu za klub, kterému vděčí za mnohé. Zveřejnění horké novinky vedlo k okamžitému vyprodání obou zápasů a Česká televize se snaží barážové souboje zařadit do svého vysílacího schématu. Kromě postupu do nejvyšší soutěže začínají v Písku přemýšlet o stavbě nové basketbalové haly, která by byla důstojným místem pro zápasy Kooperativa basketbalové ligy. Pomoci jim má právě Krejčí, který chce domluvit dar NBA Píseckým, který by pomohl zaplatit projektovou studii.


Češi jdou proti australským olympionikům

Petr Dědek požaduje odstoupení Hadamczika

Důvod Křetínského návštěvy u rozhodčích

David Svoboda již zná trest

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)