Hokejový svaz musí změnit sídlo


Třaskavý audit, který nechal vypracovat po svém zvolení do funkce prezidenta Českého hokeje Alois Hadamczik, přinesl mnoho nepěkného. Kromě mnoha kontroverzních transakcí a nepřihlášení se ke škodě u nepovedené investice konstatoval i jednu překvapivou věc. Nájmy za svazové kanceláře v Praze na Harfě jsou tak vysoké, že v nejbližší době je nebude možné splácet.

Z prekérní situace svazovému šéfovi nabízí pomoc majitel hokejových Pardubic Petr Dědek, majitel developerských společností. Kanceláře poskytne v Pardubicích bezplatně, aby nebyla narušena kontinuita činnosti. Jedinou podmínkou výhodné dohody je, že všechny volby hokejových orgánů budou probíhat v prostorech pronajatých Dědkem, aby byla zaručena regulérnost všech voleb a hokej mohl konečně fungovat bez dalších skandálů. Nový prezident Českého hokeje je za poskytnutou pomoc vděčný a hodlá ji ve výkonném výboru prosadit.


Ester Ledecká vyhlíží světový pohár ve Špindlu

Nečekaná příčina zranění Jiřího Procházky

Tvrdík prohrál, směje se Křetínský

Fotbalová Slavie přece jen zve na slavnostní zápas

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)