Hokejová Síň slávy se stěhuje

Nový předseda hokejového svazu Alois Hadamczik ihned po nástupu ohlásil velký audit, aby mohl začít svůj mandát s čistým stolem. Přestože audit ještě není hotový, již prosakují první informace. Mezi nejvíce kritizované položky jsou náklady na chod hokejové Síně slávy, umístěné v nákupním centru Harfa, hned vedle sídla svazu. Podle uniklých informací se částka za pronájem prostor pohybuje kolem 1,2 milionu korun měsíčně.

Hadamczik má již vybrané místo, kam se všechny historické artefakty přestěhují. Fanoušci budou muset cestovat až do Kravař do místního sportovního centra Buly Aréna, které nabízí spoustu možností vyžití, včetně ubytovacích kapacit. S vedením kravařského centra je předseda svazu již domluven, prostory poskytnou pouze za provozní náklady, svaz tedy ušetří ročně přes 10 milionů. Marcel Hadamczik, předseda sdružení Buly Aréna má pouze jednu podmínku, a sice aby svaz uvedl do Síně slávy nového člena, úspěšného reprezentačního trenéra Aloise Hadamczika. Dle vyjádření nového předsedy svazu se jedná o marginální problém, který svaz velmi rychle vyřeší.

Fotbalová Sparta opět posiluje

Dominik Hašek vrací medaili z Nagana


Výrazná posila na lavičku fotbalové Sparty

Konec mužského sportu v ČecháchŘíká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)

Velká pokuta pro český hokej

21.4.2024 09:00:00

V rámci ochrany životního prostředí a dodržování pravidel udržitelnosti byla Asociaci extraligových klubů udělena pokuta ve výši 10 milionů korun. Toto rozhodnutí přišlo po anonymním podnětu a nás...