Lední hokej aneb tucet + jeden z netuctových obrázku z extraligy Sparta - Pardubice

Sparťané při vzájemném měření sil s pardubickými hokejisty  měli poslední listopadovou neděli jasně navrch i když vítězství se nerodilo snadno.

Po nevýrazné první třetině následujících čtyřicet minut svého soupeře s přehledem přehrávali, o čemž svědčí i konečný poměr střel 41:17 pro Spartu. Pardubice ale neuvěřitelně držel v Praze v Libni americký brankář Maxwell, který pustil jen  v přesilovce střelu  Adama Poláška a ve třetí třetině střelu Lukáše Klimka, který se prosadil poprvé v sezoně. V poslední minutě do  prázdné branky při hře bez brankáře proměnil  na konečných 3:0 Michal Čajkovský. Gólman Sparty Jan Lukáš se také vyznamenal  a navíc nepustil žádnou střelu za svá záda.

SportovniListy.cz byly na místě děje a mají obrázky ...

Čtyřiadvacáté kolo Tipsport extraligy ledního hokeje
Praha O2 aréna  neděle 29. listopadu 2015

HC Sparta Praha - HC Dynamo Pardubice 3:0 (0:0,1:0,1:0)

Hokejisté Sparty vyhráli při defilé brankářů nad Pardubicemi 3:0, když Jan Lukáš vychytal nulu

(ps, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)