Paštikáři biatlonisté


Známé české pořekadlo o tom, jak si kdo ustele, tak si lehne, se dá bez problémů uplatnit na vystoupení českých biatlonistů v posledních závodech světového poháru, vyjma jediné stálice Markéty Davidové.

Odborníci zkoumali, co jest příčinou historického propadáku, po dlouhé řadě let nestál žádný český biatlonista na stupních vítězů během první série závodů. Důvod pak nechtěně propálili na sociálních sítích, kdy si sportovci stěžovali na nedostatek jídla, které v rámci protiepidemiologických opatření dostávají přímo od pořadatele a nemohou opustit předepsanou bublinu.

Promptně zareagoval jeden z hlavních partnerů biatlonového svazu Hamé, výrobce tradičních českých pochutin. Bohužel do rakouského Hochfilzenu odeslal zásilku určenou na ruský trh, která je kaloricky velmi náročná a není doporučena pro aktivní sportovce. Hladové oči našich biatlonistů byly silnější a po dodávce se jen zaprášilo. Všechny paštiky zmizely. Bohužel, už se až na čestnou výjimku neprášilo za běžkami a pohled do výsledkové listiny tak byl velmi tristní.

V týdnu se podařilo předsedovi svazu Hamzovi uzavřít speciální dodatek smlouvy a reprezentační tým bude vybaven nízkokalorickými produkty nové řady Hamé-covid.

Tajemství Slavie odhaleno

Velká cena Brna bude!!!
Basketbalisté se přou o název státu

Biatlonové hrátky s Čínou

Říká se, že kuriózní neověřené informace, jaká je i ta, co jste si přečetli, vydavatelé novin dříve opatřovali latinskou zkratkou N.T. (Non testatum) – neověřeno. Fonetická podoba zkratky "enté"  se zvukově  podobá německému die Ente, česky tedy kachna. Nu a tak Kachna na neděli. 

(kp,sportovnilisty.cz,foto:mp)