Z hokejisty Grabovského bude na čas fotbalista

Ne vždy se cizincům ve známých fotbalových klubech daří tak, jak by si přáli. Pokud mají podepsanou smlouvu, jsou celkem v pohodě, ale jakmile se blíží její konec, začínají se někteří z nich nervozně rozhlížet, kdo jim „hodí lano“.

Zlaté časy NHL jsou ale pryč a všichni šetří a nové smlouvy zvažují velmi pečlivě. Pokud je o někoho stálý zájem, musí to být opravdová a naproto jistá hvězda a to Grabovskij zřejmě není.

 

Ve Washingtonu mu končí smlouva  a novou zatím nemá. A tak se ve svých třiceti letech zaměřuje na svou fyzičku  a získává ji všemi způsoby. Třeba tím, že na čas změní i sportovní disciplínu a ze slavného hokejisty se stane fotbalista, který se zřejmě usadí ve fotbalovém celku Krumkači Minsk, který hraje druhou nejvyšší běloruskou ligu. Smlouva s klubem by měla začít platit od července 2014, ale i tady musí bývalý běloruský hokejový útočník Michail Grabovskij ukázat, co v něm je  a zda bude fotbal pro něho to pravé.

 

Foto © Depositphotos.com/pressmaster