V modřanském údolí viděli diváci v národní házené žen 40 branek. Modřany - Nezvěstice 17:23

Druhou zářijovou neděli bylo na okraji Modřanské rokle na hřišti národní házené zdejšího Spartaku kolem poledne  rušno. Začátek  očekávaného ligového utkání  žen Modřany - Nezvěstice se posunul, neboť nominovaný rozhodčí se nedostavil a tak po dohodě kapitánek obou týmů se rozhodování duelu ujal rozhodčí Lukáš Janeš z domácího klubu. Ostatně jeho nikdo  z nadržování modřanským házenkářkám nemohl  podezřívat, protože Pražanky utkání  prohrály rozdílem šesti bodů.


Děvčata z vesnice Nezvěstice z Rokycanska zápas vedly od první minuty až do konce a vyhrály jej zaslouženě. Generačně postupně proměňovaný  ženský tým modřanského Spartaku totiž  nedokázal vícekrát překonat Nicol Polívkovou v brance házenkářského klubu obce Nezvěstice. Jen tak pro orientaci, z Nezvěstice  to mají tamější obyvatelé přibližně stejně daleko do Rokycan i  do Plzně. Do Prahy si však přijeli pro zaslouženou výhru.

K vylepšení nálady modřanským házenkářům a házenkářkám přispěli muži, kteří ve druholigovém střetnutí zkazili náladu hráčům Chomutova, které porazili dokonce rozdílem patnácti bodů. 

Praha -  Modřany 11. září 2022

      Národní házená                                                                                                         

První liga žen 3. kolo

Spartak Modřany - Nezvěstice 17:23 (8:13)

Branky: Jirásková Kristýna 9, Kadlecová Hana 4,  Maštalová Anna 3, Malá Eva 1 -  Bažantová Eva 9, Soukupová Kateřina 7, Buřičová  Barbora 4, Bažantová Martina 3 * Rozhodčí Lukáš Janeš * Diváků: 50.
 

Druhá liga mužů
Spartak Modřany - Chomutov 29:14 (15:6)
Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz zde.
(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)