Sportovní stopy najdete i na veletrhu FOR ARCH, třeba přemožitele kanálu La Manche

Největší výstavní akcí na výstavišti v pražských Letňanech letošního roku, porovnáme-li ji s ostatními podle zastavěné výstavní plochy, dále podle počtu výstavních dnů a podle očekávaného počtu návštěvníků, je veletrh FOR ARCH. Ten byl zahájen v úterý 19. září 2023.Ano, 34. ročník stavebního veletrhu FOR ARCH, který každoročně navštíví desítky tisíc lidí, je největší událostí českého stavebnictví, neboť prezentuje nejnovější technologie a trendy, jak moderně stavět, rekonstruovat, vytápět, zabezpečovat i čerpat dotace. Kromě FOR ARCHu výstaviště nabízí souběžně ještě další veletrh FOR INTERIOR, který je zase největším podzimním veletrhem nábytku, interiérů a interiérového designu s bohatou nabídkou tuzemských i zahraničních výrobců.
Nu a to by byl v tom čert, abychom na této akci nenašli cosi, co má něco společného se sportem. 

A také že ano. Na stánku Geoobchodu Pardubice jsme potkali  Aleše Ruckého, přemožitele kanálu La Manche, který byl v roce 2015 v pořadí dvacátým z českých plavců a plavkyň. On vodní příkop mezi Francií a Anglií překonal v čase delším než půl dne. 

Na veletrhu uvidíte na jednom stanovišti i řešení, jak si v garáži můžete uspořádat pomocí háků umístění sportovních potřeb včetně míčů a kol, dále je ve výstavní hale k vidění i několik bazénu různých objemů, včetně těch, kde uděláte i pár temp a  k vidění a ke koupi je tu i dřevěná soška golfisty nebo zařízení pro děti pro volný pobyt v přírodě.
Pětidenní veletrh na pražském výstavišti v Letňanech, který byl zahájen v úterý 19. září 2023, potrvá až do soboty 23. září 2023 a pokud na něj zavítáte a celý jej projdete, tak si i sami zasportujete, konkrétně v disciplíně, které se říká chůze, pokud bude chodit rychle, nebo turistika, když půjdete pomalu a po značkách. 

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...