Slavia, remizovala v posledním utkání Konferenční ligy se Sivassporem 1:1, aniž by dala gól

Fotbalisté Slavie Praha v Konferenční lize dohráli. Po domácí remíze 1:1 se Sivassporem se rozloučili s evropskými poháry už nyní po podzimním programu. V rozlučkovém utkání  skupiny doplatili borci Slavie na nedokončování šancí a to, že jediný gól Slavie si v  utkání odehraném v Edenu dali Turci sami, jenom potvrzuje raritní skutečnost. Fotbalisté Slavie remizovali v posledním utkání Konferenční ligy se Sivassporem 1:1, aniž by dali branku. Proto ve čtvrtek 3. listopadu 2022 v Praze v Edenu po 21 hodině panoval v hledišti zaplněném 18 132 diváky smutek.Slavia Praha byla posledním českým týmem, který mohl ve skupině Konferenční ligy ještě postoupit do jarního pokračování, ale nakonec by Pražanům v utkání  proti Sivassporu nestačila k tomu ani výhra, neboť  Ballkani v souběžně hraném duelu  prohrálo v Kluži 0:1. A bylo vymalováno.

V konkurenci týmů Sivasspor, kosovské Ballkani a rumunská Kluž skončila Slavia až třetí.Praha 3. listopadu  2022


  Fotbal                      


Utkání závěrečného 6. kola skupiny G fotbalové Evropské konferenční ligy

Slavia Praha - Sivasspor 1:1 (0:1)

Branky: 65. Gutas vlastní - 28. Gradel z penalty  * Rozhodčí: Obrenovič - Praprotnik, Kordež (všichni Slovinsko) * ŽK: D. Jurásek - Gradel, Vural * Diváci: 18 132.

Slavia Praha: Kolář - Masopust (46. Douděra), Ousou (46. Santos), Kačaraba, D. Jurásek - Tiéhi (57. M. Jurásek), Oscar - Olayinka, Lingr, Ewerton - Sor (46. Tecl). Trenér: Trpišovský.

Sivasspor: Vural - Osmanpasa, Gutas, Appindangoyé, Erdal - Ulvestad (76. Saba), Arslan - Yesilyurt, Charisis (69. Yatabaré), Gradel (76. Musa) - Angielski (69. Keita). Trenér: Calimbay.

(Petr Skála pro Sportovniliisty.cz, foto: Petr Skála)

Marek Prchal posiluje Slavii

5.2.2023 09:00:00

Deset let byl Marek Prchal spojován s volebními úspěchy Andreje Babiše, kterému k dominanci na české politické scéně výrazně dopomohla právě marketingová podpora manžela autorky populárních kuchař...