Rehabilitující Eva Samková už z Česka děkuje všem fanouškům za vzkazy a podporu

Eva Samková  je od pondělí 20. prosince 2021 zpět v České republice a podstupuje léčbu pod vedením profesora Pavla Koláře, lékaře Jiřího Dostala  a dalších specialistů.

Jak říkám...

„Operace ve Schrunsu proběhla v pořádku, s velmi dobrým výsledkem. Nyní probírá intenzivní rehabilitace. Je předčasné spekulovat o možnosti účasti Evy na olympijských hrách. Musíme si  uvědomit, že se zranila před necelými dvěma týdny. Základním cílem naší péče je, aby byla Eva zdravá a aby se její zranění správně zahojilo. Všichni se snažíme, aby byla na sněhu co nejdřív, ale to teď není hlavní. Primární je zdraví,“ řekl lékař  Jiří Dostal.

„Děkuju všem za vzkazy a podporu. Nečekala jsem, že toho bude tolik. Rehabilituju každý den, probíhá to dobře. Mám kolem sebe nejlepší tým. Jdu den po dni a uvidím, jak to bude. Na prognózy je ještě brzo," dodala samotná Eva Samková o svých současných starostech. 

„Evka má dobrou náladu a je odhodlaná pracovat a bojovat. Celý tým dělá maximum, aby byla co nejdřív zpět, ale nejdůležitější je, aby byla v pořádku,“ doplnil  trenér Marek Jelínek.(Petr Skála podle zprávy uvedené na facebooku Evy Samkové, SportovniListy.cz, foto: Petr Skála)