Ragbisté Pragy i po 3. kole zůstali v extralize jako jediní neporažení a zvedli Vysočanský pohár

I po třetím kole ragbyové extraligy, ve které bylo položeno jen 14 pětek, což je skoro jen  polovina pětek, které viděli diváci tři utkání druhého kola nejvyšší ragbyové soutěže. Ani ve třetím kole se nenašel soupeř Pragy, který by ji porazil, i když se o třetí výhře Pragy rozhodlo až teprve na konci vysočanského derby. Spartě patřil první poločas, po kterém vedla 10:3, pak ještě domácí ragbisté dlouho vedli i ve druhé části hry 13:3, ale v 71. minutě byla Pragovce přiznána trestná pětka a v nastaveném čase se ji podařilo po rozehraném trestném kopu položit pětku, která převrátila skóre.

Tatra v domácím prostředí porazila Vyškov 17:15 a na položené pětky 2:1.

Říčany na domácím tréninkovém hřišti zdolaly Dragon Brno 36:7.