Pražské derby národních házenkářek nemělo vítězky. Modřany - Čakovice 14:14

Třetí květnovou neděli bylo na okraji Modřanské rokle na hřišti národní házené zdejšího Spartaku v čase kolem poledne  rušno.  Modřanské házenkářky se zde utkaly v pražském derby s házenkářkami Čakovic ve skupině E o udržení v duelu s různými poločasy.

Domácí hráčky prohrávaly v poločase 4:9, aby ve druhé části hry daly soupeřkám deset branek a chvíli dokonce i vedly. Nakonec zápas pražských týmů skončil bez vítězek  plichtou 14:14.

Utkání rozhodovala žena Natálie Navrátilová, která je bývalou hráčkou klubu Chropyně.

"Když jsem se rozhodovala po skončení hráčské dráhy, zda mám trénovat nebo rozhodovat utkání, dala jsem přednost tomu rozhodování. V této sezóně jsem dokonce jedinou ženskou rozhodčí v soutěžích žen v  národní házené, ale už jsem pískala i druhou ligu mužů a zvládla jsem to," řekla žertem pro web SportovniListy.cz maminka čtyř dětí, které všechny hrají národní házenou.