Pražské derby národních házenkářek nemělo vítězky. Modřany - Čakovice 14:14

Třetí květnovou neděli bylo na okraji Modřanské rokle na hřišti národní házené zdejšího Spartaku v čase kolem poledne  rušno.  Modřanské házenkářky se zde utkaly v pražském derby s házenkářkami Čakovic ve skupině E o udržení v duelu s různými poločasy.Domácí hráčky prohrávaly v poločase 4:9, aby ve druhé části hry daly soupeřkám deset branek a chvíli dokonce i vedly. Nakonec zápas pražských týmů skončil bez vítězek  plichtou 14:14.

Utkání rozhodovala žena Natálie Navrátilová, která je bývalou hráčkou klubu Chropyně.

"Když jsem se rozhodovala po skončení hráčské dráhy, zda mám trénovat nebo rozhodovat utkání, dala jsem přednost tomu rozhodování. V této sezóně jsem dokonce jedinou ženskou rozhodčí v soutěžích žen v  národní házené, ale už jsem pískala i druhou ligu mužů a zvládla jsem to," řekla žertem pro web SportovniListy.cz maminka čtyř dětí, které všechny hrají národní házenou.
Praha -  Modřany 21. května 2022     Národní házená                                                                                                         


Skupina E o udržení žen

Spartak Modřany - TJ Avia Čakovice  14:14 (4:9)

Body: Jirásková Kristýna 7, Malá Eva 3, Mašťálková Anna 3, Malá Markéta 1 - Špatková Barbora 10, Pošová Alžběta 2. Švecová Eva 1, Drábková Barbora 1  * Rozhodovala Natálie Navrátilová.

Líbil se vám článek? Máte k němu nějakou připomínku nebo zajímá vás diskuse k němu? Více na facebookovém profilu webu SportovníListy.cz 
zde.
(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)

Hadamczik vysvětluje prodej hokejky

24.9.2023 16:05:07

Zcela zbytečná vlna hysterie se v tomto týdnu zvedla po zjištění, že v internetové aukci je nabízena hokejka, se kterou vstřelil Petr Svoboda vítěznou branku v památném finále olympijských her v Na...