Někdy je to dokonce lepší. Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na bruslích či se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 21.září 2019
Fotbal
FORTUNA:LIGA desáté kolo
16:30 1. FC Slovácko - Teplice
16:30 Slezský FC Opava - FC Slovan Liberec
16:30 1.FK Příbram - MFK Karviná
19:00 SK Dynamo Č. Budějovice - FC Viktoria Plzeň
FORTUNA:NÁRODNI LIGA deváté kolo
10:15 MFK Chrudim - FC Sellier & Bellot Vlašim
10:15 FK Fotbal Třinec - FK Viktoria Žižkov
10:15 FK Dukla Praha - FK Ústí nad Labem
16:30 FK Varnsdorf - FK Pardubice
16:30 SK Líšeň - 1. SK Prostějov
17:00 FC Hradec Králové - FK Slavoj Vyšehrad
Slovenská Fortuna liga - 9. kolo
17:00 FK DAC Dunajská Streda - MFK Ružomberok
19:00 FC Nitra - MFK Zemplín Michalovce
19:00 ŠKF iClinic Sereď - FC ViOn Zlaté Moravce - Vráble
19:00 MŠK Žilina - FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Lední hokej
CHANCE LIGA páté kolo
16:00 ČEZ Motor České Budějovice - HC Slavia Praha
16:00 Piráti Chomutov - HC Slovan Ústí nad Labem
17:00 HC RT TORAX Poruba 2011 - SK Trhači Kadaň
17:00 AZ RESIDOMO Havířov - HC Baník Sokolov
17:00 HC ZUBR Přerov - HC Benátky nad Jizerou
17:30 VHK ROBE Vsetín - SK Horácká Slavia Třebíč
17:30 HC Dukla Jihlava - HC Stadion Litoměřice
18:00 HC Frýdek-Místek - LHK Jestřábi Prostějov
Atletika
Ústí nad Labem - Půlmaraton
Volejbal
Mistrovství Evropy mužů
Osmifinále
17:30 Srbsko - Česko
Házená
STRABAG RAIL Extraliga mužů - 3. kolo
10:00 TJ Cement Hranice - HC Dukla Praha
10:00 TJ Sokol Nové Veselí - HBC Ronal Jičín
18:30 HK FCC Město Lovosice - SKKP Handball Brno
MOL liga žen - 4. kolo
15:00 Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
18:00 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
18:30 HC Zlín - DHC Slavia Praha
Cyklistika
Grachen (Švýcarsko) - Mistrovství světa v maratonu horských kol
Mladá Boleslav - Závěrečný závod Českého poháru v silniční cyklistice
Baseball
Parma, Boloňa (Itálie) - Evropsko-africká olympijská kvalifikace
Box
Jekatěrinburg (Rusko) - Mistrovství světa
Gymnastika
Baku (Ázerbajdžan) - Mistrovství světa v moderní gymnastice
Hokejbal
Extraliga ... 4. kolo
11:30 TJ Snack Dobřany - Elba DDM Ústí nad Labem
16:00 SK Hokejbal Letohrad - HBC Hradec Králové 1988
17:00 HBC Autosklo-H.A.K. Pardubice - HbK Karviná
Ragby
Mistrovství světa v ragby
06:45 Austrálie - Fidži
09:15 Francie - Argentina
11:45 Nový Zéland - Jižní Afrika
PRAHA - ME Konference I jih
14:30 Česko - Maďarsko pod Strahovem
ŘÍČANY - Oslavy 75 let ragby v Říčanech
celý den na stadionu Josefa Kohouta
Zápas
Nur-Sultan (Kazachstan) - Mistrovství světa v zápase
Vzpírání
Pattaya (Thajsko) - Mistrovství světa ve vzpírání
Střelba
Boloňa (Itálie) - Mistrovství Evropy ve sportovní střelbě v puškových a pistolových zbraních
12:45 sportovní malorážka 3x40 ženy
14:15 libovolná malorážka 3x40 muži
15:45 sportovní pistole ženy
16:45 rychlopalná pistole muži
Triatlon
Wej-chaj (Čína) - Závod Světového poháru