A nemusíte mít u toho žádné diváky. Někdy je to dokonce lepší.
Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 17. února 2017
PCHJONGČCHANG - Zimní olympijské hry 2018
Důležitá učinkování českých olympioniků během prvního dne na ZOH
02:00 - Krasobruslení, muži jednotlivci - volná jízda: Březina
04:00 - Alpské lyžování, ženy superobří slalom: Ledecká, Pauláthová
04:10 - Hokej: Kanada - Česko
10:30 - Běh na lyžích, ženy štafeta 4 x 5 km: Beroušková, Grohová, Nováková, Havlíčková
11:00 - Rychlobruslení na krátké dráze, ženy 1500 m - kvalifikace: Sejpalová
12:15 - Biatlon, masový závod 12,5 km: Vítková, Davidová, Jislová
13:30 - Skoky na lyžích, muži velký můstek - finále: Polášek, Koudelka, Kožíšek
Fotbal
První liga, 17. kolo
15:00 FK Mladá Boleslav - Karviná
15:00 Fastav Zlín - Dukla Praha
15:00 FK Jablonec - FK Teplice
15:00 Baník Ostrava - 1. FC Slovácko
16:30 Vysočina Jihlava - Slavia Praha
18:30 Bohemians Praha 1905 - Zbrojovka Brno
Slovenská liga, 20. kolo
16:00 Zlaté Moravce - Trnava
Lední hokej¨
BRATISLAVA (Slovensko) - Utkání hvězd české a slovenské extraligy, EBEL a neměcké DEL
13:30 Výběr české extraligy - Výběr EBEL
14:30 Výber slovenské extraligy - Výběr německé DEL
15:30 Výběr české extraligy - Výběr německé DEL
17:00 Výber slovenské extraligy - Výběr EBEL
18:00 Výběr EBEL - Výběr německé DEL
19:00 Výber slovenské extraligy - Výběr české extraligy
První liga, 50. kolo
16:00 Kladno - Havířov
16:00 Karlovy Vary - Motor České Budějovice
17:00 Ústí nad Labem - Prostějov
17:00 Benátky nad Jizerou - Litoměřice
17:30 Vsetín - Frýdek-Místek
17:30 Třebíč - Kadaň
SVATÝ MOŘIC (Švýcarsko) - All Saints Cup
16:30 nebo 19:45 duel o 3. místo nebo finále EHC Kloten/EHC Red Bull Mnichov - HC Škoda Plzeň
DAVOS (Švýcarsko) - Přípravný turnaj Hockey Summit
16:00 HC Oceláři Třinec - Metallurg Magnitogorsk
PŘEROV - Turnaj čtyř zemí hráčů do 16 let
14:30 Rusko - Finsko
18:00 ČR - Švédsko
HRADEC KRÁLOVÉ - Turnaj pěti zemí hráčů do 19 let
13:30 Německo - Švýcarsko
17:00 ČR - Švédsko
KLAGENFURT (Rakousko) - Turnaj čtyř zemí žen
15:00 Rakousko - Slovensko
19:00 ČR - Německo
Atletika
PRAHA - Halové MČR
13.00
Basketbal
Liga žen, 18. kolo
17:00 Nymburk - Slovanka MB
17:00 USK Praha - Slavia Praha
SVITAVY - Final Four Českého poháru mužů, semifinále
15:00 Děčín - Pardubice
18:00 Svitavy - Nymburk
Volejbal
Extraliga mužů, 20. kolo
17:00 Příbram - Ostrava
17:00 Ústí nad Labem - Odolena Voda
18:00 ČZU Praha - Brno
18:00 Kladno - Zlín
18:00 České Budějovice - Liberec
19:00 Karlovarsko - Benátky nad Jizerou
Extraliga žen, 21. kolo nadstavby
Skupina o 1. - 6. místo:
17:00 Olomouc - Frýdek-Místek
18:00 KP Brno - Prostějov
Liberec - Ostrava
Skupina o 7. - 10. místo:
17:00 Šternberk - Olymp Praha
18:00 Přerov - Fénix Brno
ŠPINDLERŮV MLÝN - Mistrovství ČR ve snowvolejbalu
Po prezentaci na olympiádě se snow volejbal představí o víkendu i ve Špindlerově Mlýně!
Házená
Extraliga mužů, 16. kolo
16:30 Dukla Praha - Strakonice
17:00 KP Brno - Zubří
18:00 Kopřivnice - Karviná
19:00 Nové Veselí - Frýdek-Místek
Interliga žen, 18. kolo
15:00 Písek - Olomouc
18:00 Poruba - Zlín
18:00 Bánovce nad Bebravou - Hodonín
18:00 Šaľa - Michalovce
Motorismus
ŠVÉDSKO - Švédská rallye, podnik mistrovství světa v automobilových soutěžích
ŠKODA Motorsport hodlá na Švédské rally zopakovat úspěch z roku 2017
Florbal
Superliga mužů, 24. kolo
17:00 FBC Ostrava - Pardubice
17.00 11. SC Vítkovice - TJ Znojmo
19:00 FbŠ Bohemians - Tatran Střešovice
19:00 Otrokovice - FBC Liberec
Extraliga žen, 20. kolo
16:00 FbŠ Bohemians - FBK Jičín
16:00 FK Jižní Město - Židenice
17:00 Tatran Střešovice - 1. SC Vítkovice
18:00 FBS Olomouc - FBC Liberec
20:00 FBC Ostrava - Sokol Královské Vinohrady
20:00 Panthers Praha - Chodov
Ragby
Přátelská utkání
10:00 Praga - Slovensko na Pražačce
Jezdectví
Hala Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně bude hostit další kolo Poháru ČJF vozatajů