Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se na kole nebo na kolečkových bruslích nebo se jen rozejděte na výlet.
Fandíme vám...
v sobotu 15. září 2018
Fotbal
osmé kolo
17:00 1. FK Příbram - Sigma Olomouc
19:00 Viktoria Plzeň - SFC Opava
osmé kolo
10:15 Třinec - Sokolov
10:15 Chrudim - Varnsdorf
16:30 Prostějov - Ústí nad Labem
Slovenská liga, 8. kolo
16:45 Slovan Bratislava - Dunajská Streda
18:00 Trnava - Žilina
19:00 Senica - Trenčín
19:00 Podbrezová - Nitra
19:00 Sereď - Michalovce
19:00 Zlaté Moravce - Ružomberok
Liga žen, 4. kolo
10:30 Hradec Králové - 1. FC Slovácko
Lední hokej
Extraliga, 1. kolo
15:30 Piráti Chomutov - HC Kometa Brno
První liga, 4. kolo
17:00 Frýdek-Místek - Třebíč
17:00 Poruba - Ústí nad Labem
17:00 Benátky nad Jizerou - Rytíři Kladno
17:00 Slavia Praha - Prostějov
17:00 Přerov - Motor České Budějovice
17:30 Jihlava - Kadaň
17:30 Vsetín - Havířov
Tenis
Davis Cup, semifinále
Čtyřhry:
12:00 Lille: Francie - Španělsko
14:00 Zadar: Chorvatsko - USA
Davis Cup, baráž
Čtyřhry:
16:00 Budapešť: Maďarsko - ČR
Glasgow: Velká Británie - Uzbekistán
Štýrský Hradec: Rakousko - Austrálie
Biel: Švýcarsko - Švédsko
Kraljevo: Srbsko - Indie
Toronto: Kanada - Nizozemsko
San Juan: Argentina - Kolumbie
Ósaka: Japonsko - Bosna a Hercegovina
Atletika
ÚSTÍ N. LABEM - Ústecký půlmaraton
15.00
Basketbal
BUKUREŠŤ (Rumunsko) - Mistrovství Evropy v basketbalu 3x3
Volejbal
Skupina A (Florencie):
17:00 Belgie - Slovinsko
21:15 Itálie - Argentina
Skupina B (Ruse):
16:00 Kanada - Čína
19:30 Nizozemsko - Brazílie
Skupina C (Bari):
17:00 Srbsko - Tunisko
20:30 USA - Rusko.
Skupina D (Varna):
16:00 Kuba - Írán
19:30 Polsko - Finsko
Házená
Extraliga mužů, 2. kolo
17:00 KP Brno - Litovel
17:00 Lovosice - Jičín
18:00 Zubří - Nové Veselí
Interliga žen, 2. kolo
15:00 Písek - Bánovce nad Bebravou
17:30 Olomouc - Michalovce
18:00 Šaľa - Most
18:00 Prešov - Veselí nad Moravou
Cyklistika
ŠPANĚLSKO - Etapový závod Vuelta
20. etapa (Escaldes-Engordany - Coll de la Gallina, 105,8 km)
SLOVENSKO - Etapový závod Kolem Slovenska
Florbal
Superliga mužů, 3. kolo
14:00 Pardubice - FBC Česká Lípa
Extraliga žen, 2. kolo
14:00 FBŠ Plzeň - 1. SC Vítkovice
17:00 FBK Jičín - Chodov
17:45 Tatran Střešovice - Židenice
20:00 Jižní Město - FBC Ostrava
Moderní gymnastika
SOFIA (Bulharsko) - Mistrovství světa v moderní gymnastice
Střelba
ČCHANG-WON (Korea) - Mistrovství světa
Horolezectví
INNSBRUCK (Rakousko) - Mistrovství světa ve sportovním lezení
13:00 bouldering muži - semifinále
19:00 bouldering muži - finále
Ragby
Extraliga, 12. kolo
14:00 Praga - Říčany
14: 00 Sparta Praha - Dragon Brno
14:00 Slavia Praha - Vyškov
PRAHA - Oslavy 60 let ragbyového klubu Tatra Smíchov
11:00
Triatlon
GOLD COAST (Australie) - Finálové závody mistrovství světa
Veslování
PLOVDIV (Bulharsko) - Mistrovství světa
8:30 finále B, C, D, E a F.
Finále A:
10:30 dvojka bez kormidelníka ženy
10:46 dvojka bez kormidelníka muži
11:01 dvojskif lehkých vah ženy
11:16 dvojskif lehkých vah muži
11:31 čtyřka bez kormidelníka ženy
11:46 čtyřka bez kormidelníka muži
12:01 párová čtyřka ženy
12:16 párová čtyřka muži
(ps, SportovníListy.cz, foto: Petr Skála)