Kam 20.dubna 2024 za sportem? Hurá na fotbal, lední hokej, volejbal, házenou, ragby, kanoistika tady i tam

Sportovní program je sice už nyní na jaře   poměrně pestrý pro diváky, ale to neznamená, že zapomenete, že i vy si můžete zasportovat a nemusíte mít u toho vůbec žádné diváky. Někdy, zvláště v těchto dnech, je to dokonce to nejlepší, co můžete udělat.

Překonejte lenivost, pohodlnost a rozeběhněte se, rozjeďte se, pokud to půjde třeba na kole nebo se jen sami rozejděte na procházku.


   

        v sobotu      20. dubna 2024  




     Fotbal                                                                                          

FORTUNA: LIGA 2023/2024

29. kolo


15:00   AC Sparta Praha  -  FC Baník Ostrava
15:00   MFK Karviná  -  Bohemians Praha 1905
15:00   FK Jablonec  -  FC Zlín
18:00   FK Teplice  -  SK Dynamo České Budějovice

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA


24. kolo

10:30  MFK Vyškov  -  FC Zbrojovka Brno
17:00  FK Příbram  -  FC SILON Táborsko
17:00  SK Líšeň 2019  -  SK Sigma Olomouc B

Slovenská liga

6. kolo nadstavby - skupina o titul

15:30  Podbrezová -  Žilina
18:00  Dunajská Streda  -  Ružomberok

Liga žen

1. kolo nadstavby - skupina o titul

13:00  Sparta Praha -  1. FC Slovácko
14:00  Slavia Praha  -  Slovan Liberec


    Lední hokej                                                                               

Tipsport extraliga 2023/24

Finále

17:00    HC Oceláři Třinec -  HC Dynamo Pardubice

Slovenská liga

Finále play off - 2. zápas

18:30  Spišská Nová Ves -  Nitra


   Tenis                                                             


Barcelona (Španělsko) - Turnaj mužů


Bukurešť (Rumunsko) - Turnaj žen

Mnichov (Německo)  - Turnaj mužů

Rouen (Francie) - Turnaj žen


Stuttgart (Německo) - Turnaj žen


16:00  Marta Kosťuková  -  Markéta Vondroušová

Eikeriová, Neelová (Nor./Est.) -  Krejčíková, Siegemundová bez boje (2-ČR/Něm.)




Atletika

Nairobi (Keňa) - Mítink kategorie Continental Tour - Gold

Sia-men (Čína) - Mítink Diamantové ligy


13:00

Basketbal

Kooperativa Národní liga ...  čtvrtfinále play off - 3. zápasy

17:30  Pardubice  -  Ústí nad Labem
18:00  Brno  -  Děčín

Chance Ženská liga ... finále play off - 1. zápas

17:00  USK Praha -  Žabiny Brno

Volejbal

Extraliga mužů ... finále play off - 2. zápas

18:00  České Budějovice -  Lvi Praha

Extraliga mužů ... baráž - případný 4. zápas

18:00  Dobřichovice  -  Ústí nad Labem

Extraliga žen  ...  baráž - 3. zápas

14:30  České Budějovice -  Šternberk

Tepic (Mexiko) - Turnaj Pro Tour kategorie Elite v plážovém volejbalu ... play off - 1. kolo


Alayo, Díaz (13-Kuba) -   Perušič, Schweiner (2-ČR)

Házená

Chance Extraliga mužů ... semifinále

18:00  HCB Karviná  -  HK FCC Město Lovosice

MOL liga žen  ... play-out

17:00  DHC Plzeň  -  Handball PSG Zlín
18:00  DHK Zora Olomouc  -  Poruba

Play-out Chance Extraligy mužů ... 8. kolo

10:30  SHC Maloměřice Brno -  TJ Cement Hranice
18:30  TJ Sokol Nové Veselí  -  HBC JVP Strakonice 1921

Florbal

Baráž o Livesport Superligu ...  1. kolo

19:00  Sokoli Pardubice  -  Bulldogs Brno

Motorismus

Šanghaj (Čína) - Velká cena Číny, závod MS vozů formule 1

9:00 kvalifikace na hlavní závod.

Assen (Nizozemsko) - Závod MS superbiků

Chorvatská rallye - podnik MS v automobilových soutěžích

Klatovy - Rallye Šumava Klatovy, závod MČR v automobilových soutěžích


Cyklistika

Araxá (Brazilie) - Závod Světového poháru v cross country horských kol

Krásná Lípa - Závod Českého poháru v silniční cyklistice
136 km

Baseball

Extraliga

12:00  Hroši Brno  -  Arrows Ostrava
13:00  Tempo Praha  -  Třebíč Nuclears
13:00  Kotlářka Praha  -  Eagles Praha
13:00  Sokol Hluboká  -  Draci Brno
15:00  Hroši Brno  -  Arrows Ostrava

Kanoistika

Veltrusy - Závody Českého poháru ve vodním slalomu ... 1. a 2. závod

Hokejbal

CROSSDOCK Extraliga ... čtvrtfinále

14:00  Elba DDM Ústí n. L.  -  HBC Pardubice
15:00  HBC Kladno  -  HBC Svítkov Stars Pardubice
16:00  HC Kert Park Praha  -  SK Hokejbal Letohrad
17:30  HBC Hostivař  -  HbK Karviná

Dostihy

Rijád (Saúdská Arabie) - Finále Světového poháru v parkurovém skákání

Moderní pětiboj

Ankara (Turecko) - Závod Světového poháru v moderním pětiboji

Curling

Östersund (Švédsko) - Mistrovství světa v curlingu smíšených dvojic

Triatlon

Wollongong (Austrálie) - Závody Světového poháru



     Ragby                                                                                          

Extraliga 7. kolo

Sparta Praha   - Říčany   od 14 hodin na Podvinném Mlýně
Vyškov - Dragon Brno  od 14 hodin

1. Liga   7. kolo

Zlín - Slavia Praha od 14 hodin  stadion mládeže
Přelouč - Tatra U23 od 14 hodin    pod parkem
Vídeň - Bystrc Brno od 14:30 hodin



(Petr Skála pro SportovníListy.cz, foto i koláž: Petr Skála)

Hadamczik chce novou hokejovou halu

26.5.2024 09:00:00

Česko žije poslední týdny hokejem, a to se ani hokejový svaz nemusel namáhat s větší reklamní kampaní, pokud tedy nebudeme počítat desítky milionů poslaných do profesionálních klubů pod rouškou ma...