Sportovní rok 2019 přinesl stovky rekordů, stejný počet úžasných výsledků, ale rovněž nespočítatelně sportovních zážitků na hřištích, na dráze, v přírodě,  ve vodě, na sněhu, na palubovkách či ve vzduchu nebo ve vysokých horách.

1. března 2019

Koulař Tomáš Staněk vybojoval na halovém ME v Glasgow bronzovou medaili.

2. března 2019

Snowboardcrosařka Eva Samková vyhrála závod SP v Baqueiře.

Cyklista Zdeněk Štybar ovládl klasiku Omloop Het Niewsblad, která je zařazena do nejvyšší kategorie WorldTour.

3. března 2019

Rychlobruslařka Martina Sáblíková vytvořila světové rekordy na 3000 metrů a  5000 metrů na MS ve víceboji  v Calgary.

9. března 2019

Martina Sáblíková ve finále SP v Salt Lake City znovu vylepšila svatový rekord na 3000 metrů a podvanácté v kariéře SP vyhrála.

14. března 2019

Fotbalisté Slavie Praha vyřadili v osmifinále Evropské ligy historicky nejúspěšnější tým soutěže FC Sevillu.

16. března 2019

Snowboardcrosařka Eva Samková vyhrála závod SP ve Veysonnaz a podruhé v kariéře ovládla celkové pořadí seriálu.

18. března 2019

V Praze byl vyhlášen Fotbalistou roku Tomáš Vaclík a Trenérem roku Pavel Vrba

Brankář Tomáš Vaclík zvítězil v anketě Fotbalista roku 2018. Trenérem roku je Pavel Vrba

26. března 2019

Čeští fotbalisté v přátelském utkání v Praze prohráli s Brazilií 1:3

Všechny branky v přátelském utkání v Praze v Edenu padly na sever. Česko - Brazílie 1:3